Prašome palikti atsiliepimus buvusiems mokiniams, arba norintiems išreikšti savo nuomones apie "Kirpėjų kursus"

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Visus kitus klausimus rašykite tik el. paštą:  groziostudija@takas.lt

 


 Vardas: Erika

Iš kokio jūs miesto: Kaunas
Atsiliepimo data: 2015, Gruodžio 23
Palikite atsiliepimą: Merginos ir vaikinai jei norite tapti kirpėjais rekomenduoju šia mokyklą ! Aš pati ja baigiau ir esu labai patenkinta. Meistre Erika išmokino gerai kirpti, daryti šukuosenas, šukuosenų elementus, teorinių žinių labai daug išmokino, kurios svarbios kirpėjo profesijai, už tai meistrei ir dėkoju. Ačiū


Vardas: Rosita

Iš kokio jūs miesto: Ukmergė
Atsiliepimo data: 2015, Liepos 15
Palikite atsiliepimą:
Šiuose kursuose ne tik išmokau kirpėjo profesijos ypatybių, tačiau ir susipažinau su nuostabiomis kolegėmis, puikiu kolektyvu, kurio dėka 4 mėnesiai labai greit praskriejo. Na. o didžiausias ačiū Meistrei Rūtai, kuri su atsidavimu mokė šios profesijos meno bei profesionalumo.
Rekomenduoju visoms kurios nori žengti pirmąjį žingsnį kirpėjo profesijos link ;)


Miestas: Kaunas
Atsiliepimo data: 2015, Liepos 14

Sveiki visi, kas dar ieškote kur tęsite savo karjeros kelią, bet neapsisprendžiate... Noriu jums patarti ir rekomenduoti.. prieš keletą metų netekau darbo savo profesinėje srityje.. tikėjausi pagalbos iš DB, bet po keletos nesėkmingų metų paieškos, labai nusivyliau..... tada, prisiminiau, kad be pedagoginio pašaukimo, turiu ir kitą pomėgį, kurį galėčiau išnaudoti kaip savo karjerą, tai - kirpėja, o tiksliau kirpėja-plaukų stilistė.. Aišku, apsispręst buvo labai sudėtinga.. bet.. pasirinkau, tai kas labiausiai paliko įspūdį... Aplankiau ne vieną kirpėjų "mokyklą", bet sudėjus visumą apsisprendžiau ties Cascada mokyklėle. Ir labai džiaugiuosi!!!!!! kodėl? atsakau: aplankiau visas kirpėjų "kepimo mekas". bet, tik cascadoje mane pasitiko švytinčios gyvenimo meille, idėjos pilnumo akys ir šypsena neišblėstančios Meistrės veidas.. Tai JI- Rūta mūsų. o tiksliau, Rūta Zenkovienė.. Valio!!! Per kursų trukmės 4 mėnesius, be išimties, tapome draugėmis ir kolegomis.. labai dėkoju už laimingas gyvenimo akimirkas ir linkiu Jums Meistre, Rūta Zenkoviene, daug, daug laimingų dienų! Be to, labai noriu padėkoti ir Valdonei Vaičaitytei.. kodel? nes ji mums vedė įvaizdžio stilistikos lekcijas, ir aisku vizažistei , profesionalei,Linai už profesionalaus makiažo paskaitas ir aišku, kad ir paslaptis:) . Ir dar didelis ačių kirpėjų kursų organizatorei ir globėjai gerb. Onutei Valantiniėnei.... labai tikiuosi, kad mano komentaras jums apsispręst padės teisingai.. Linkiu visiems gerų mokslų ir sėkmingos karjeros grožio srityje!!!! Su didžiausia pagarba- Laura Medalinskienė...


Vardas: Rasa
Iš kokio jūs miesto: Kaunas
Atsiliepimo data: 2015, Balandžio 8
Palikite atsiliepimą: Dėkoju Meilei už puikų kirpimą ir nuoširdų bendravimą. Sėkmės !


Vardas: Renata
Iš kokio jūs miesto: Ukmerge
Atsiliepimo data: 2015, Vasario 23
Palikite atsiliepimą: Sveiki mielieji ir mielosios :) .Kadangi cia gali mokytis tiek vyrai,tiek moterys,todel taip ir rasau :) .Galima sakyt pries gerus du menesius mokiausi sioje mokykloje ir tikrai nesigailiu :) .Visada svajojau ismokt kirpejos amato,nes man visada patikdavo ziuret kaip kirpyklose kirpejos kirpdavo plaukus,kol sulaukdavau savo eiles :) .Niekada nesitikejau,kad mano svajone dar kada issipildys,nes jau kaip ir ne 18 m. esu.Bet ivyko stebuklas,kad pamaciau zurnale skelbima su sios mokyklos pavadinimu.Mintis nedave ramybes,kad pasidomeciau ir internete ar tikrai yra ta mokykla.Sau pasakiau,jei pamatysiu,bent viena nuotrauka,kad ten mokosi ir vyresni,tai iskart skambinsiu.Kaip sakoma viska isstudijavus nieko nelaukdama paskambinau ir aciu Dievui mano svajone tapo realybe :) .Turejau galimybe ne tik susipazint su vadove Onute,mokytoja Erika ir mokytoja Ruta,bet ir su nuostabiais zmonemis kurie kirposi pas mane :) .Tai be galo nuostabus dalykas :) .Tad jei pagavai svajone uz sparno,tai ir nepaleisk,o eik iki galo :) .Antraip ji,taip ir liks,tik svajone...


Vardas: Egle
Iš kokio jūs miesto: Kauno
Atsiliepimo data: 2015, Vasario 17
Palikite atsiliepimą: Prieš dvejus metus baigiau šiuos kursus, taigi kalba ne mergaitė ka tik gavusi diplomą ir labai del to laiminga, o patirtis. Atėjau nemokedama net žirkliu paiimti taisyklingai,atejau, nes man salonuose- kirpyklose kvepėjo. Mano meistrė buvo Erika, supažindino su teorija ir praktika. Man mokintis pas Erika buvo ir įdomu ir viskas suprantama... Aciū Erikai, kad mane paruošė darbui. Baigiau ir nieko nelaukiau, ėmiau dirbti, jokiu papildomų kursų man nereikėjo, tiesiog norint tobuleti nubėgu i vieną kita seminarą. Ačiū šiai mokyklai už tai, kad galiu dirbti savo mylimą darbą. Buvau padrąsinta ir žinojau jei reikės galiu kreiptis visada.
 


Vardas: Virginija
Iš kokio jūs miesto: Kaunas
Atsiliepimo data: 2015, Vasario 10
Palikite atsiliepimą: Šiuose kursuose labai gerai paruošia kirpėjas savarankiškai dirbti. Puikiai kerpa modelinius kirpimus,dažo plaukus,daro šukuosenas. Supažindintos su šio amato gudrybėmis, įskiepyta meilė puošti žmogų. Labai patenkinta kirpėjų kursų paruoštomis kirpėjomis.


Vardas: Vita
Iš kokio jūs miesto: Kaunas
Atsiliepimo data: 2015, Vasario 6
Palikite atsiliepimą:
Nesenai baigiau šiuos kursus! Ir esu labai patenkinta :) nesitikėjau, kad per trumpą laiką tiek daug išmoksiu. Noriu labai padėkoti meistrei, Rūtai Zenkovienei už atsakymus į mūsų klausimus, patarimus, labai džiaugiuosi turėjusi progą iš jos mokytis. Ačiū Onutei ir Valdonei už rūpestį ir mielą bendravimą.
Didelis AČIŪ už profesionaliai pateiktas žinias !


Kaunas
Atsiliepimo data: 2014, Balandžio 22
Palikite atsiliepimą:
Dėkoju meistrės Erikos kirpėjai Daliai už malonų aptarnavimą, kruopštų kirpimą, sušukavimą. Buvau maloniai nustebinta.
Danguolė


Vardas: Giedrė
Iš kokio jūs miesto: Kauno
Atsiliepimo data: 2014, Kovo 31
Palikite atsiliepimą: Siandien isbandziau ir as dazymo ir kirpimo paslaugas.Likau patenkinta savo mokinuke( kuri buvo paskirta ir ivykde maksimaliai isuki) bei meiste Erika. Rekomenduoju, nes ivykdo kliento pageidavimus, o prireikus padeda meistre.Atsakingos, pareigingos bei tikiu,kad mokinems pasiseks isnaudoti sios specialybes profesionaluma.Aciu.Sekmes.


 Vardas: Lina
Iš kokio jūs miesto: Kaišiadorys
Atsiliepimo data: 2014, Sausio 9
Palikite atsiliepimą: Nesenai baigiau šiuos puikius kursus! Ir esu labai patenkinta, taip pat nesitikėjau, kad per trumpą laiką tiek daug išmoksiu ir susibendrausiu su nuostabiais žmonėmis: meistre ir kursantais :) Noriu labai padėkoti meistrei, Rūtai Zenkovienei, labai džiaugiuosi turėjusi progą iš jos mokytis. Ačiū Onutei už didelį rūpestį ir mielą bendravimą. Ačiū firmai CASCADA ir Oksanai už nuostabias dovanas ir praleistą laiką kartu. :)

 


  Neseniai baigiau siuos nuostabius kursus, esu labai patenkinta, nesitikejau, kad per toki trumpa laika galima tiek daug suzinoti ir ismokti. Didziausias AČIŪ meistrėms Lenai ir Lizai už jų kantrybę ir nuoširdų nora padėti, bei paruošti tikrai geras kirpejas. Taip pat ačiu organizatorei Onutei už jos rūpinimasi mumis ir geranoriškumą.


 Pritariu, šie kursai geriausi! O klientų kiek daug turėjom, dabar labai faina prisiminti. Aš mokiausi pas meistre Ruta, tai dėkui jai už žinias ir kantrybę. Sėkmes darbuose !


 Visi kurie turite noro ir norite baigti kirpeju kursus, Šie patys geriausi :) pati baigiau šiuos kursus, labai patiko. Labai malonios meistres, didelis ačiu Lenai ir Lizai! Jos tikrai daug išmoko, daug padeda,  niekada nebuvo taip, kad negalėtum ko nors paklausti, visada prieina parodo, paaiškina. Didelis ačiu vadovei Onutei kuri ruošia šiuos kursus, kuri rupinasi visais ir visada atsako i mums reikiamus klausimus! Ačiu!


  Aš neseniai baigiau siuos kursus.Tikrai daug suzinojau ir ismokau.Buvo labai smagu lankyti siuos uzsiemimus,musu grupe buvo labai draugiska.Aciu uz viska vadovei Onutei ir meistrei Rutai!


 Sveiki, tikrai labai nuostabus kursai tik gaila kad nerodo naujai baigtu mokiniu darbus ,o jie tikrai neblogi,kiek maciau video net yra identisku darbu kurie buvo padaryti pries tai baigencioms studentems Lenos grupeje o visi laurai atiteko kitai grupei gaila, ideta tiek darbo ,o pamatai kad tavo darba nukopijavo ir parode.


 Pati baigiau kursus prieš pusantru metu labai nuostabios mokytojos o ypač mokytoja Lena. Daug ka išmokina ir tikrai nėra brangūs kursai.

 Linkėjimai iš KĖDAINIIŲ


 Nuoširdžiai dėkoju už gerą žodį ir atsiliepimus. Sėkmės jums mielosios ir mieliejį. 

 Iki malonau. Kursų vadovė - Onutė